Wrocław – 3 dni

wrocław krasnal

Ramowy plan wyjazdu

II Dzień

Wyjazd z miejsca zbiórki o godz. 6:00 i przejazd do Wrocławia. Na początek pójdziemy z przewodnikiem na spacer po Starym Rynku trasą wrocławskich krasnali. Zobaczymy m.in. Ratusz z jego 66-metrową wieżą, fontannę zwaną Zdrojem, pręgierz, pomnik Fredry oraz kamienice Jaś i Małgosia. Następnie przejdziemy na Ostrów Tumski – najstarszą część Wrocławia, gdzie wśród zabytkowych budowli ujrzymy m.in. okazałą Katedrę św. Jana Chrzciciela – wizytówkę Wrocławia. Odwiedzimy Aulę Leopoldina i będziemy podziwiać panoramę miasta z Wieży Matematycznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Następnie zwiedzimy Panoramę Racławicką. Obiadokolacja, przejazd do hostelu, zakwaterowanie i nocleg.

II Dzień

Po śniadaniu zwiedzimy Hydropolis -multimedialną wystawę przedstawiającą w ciekawy sposób, jak woda wpływa na nasze życie. Kolejno przejedziemy Polinką (kolejką gondolową) na drugi brzeg Odry i wejdziemy do ZOO i Afrykanarium, po czym odwiedzimy Ogród Japoński i Halę Stulecia wraz z Iglicą i pergolą. Dzień zakończymy pokazem multimedialnej fontanny. Powrót do hostelu i nocleg.

III Dzień

Po śniadaniu i wykwaterowaniu wejdziemy na punkt widokowy Sky Tower – najwyższego budynku w Polsce, skąd widać dobrze zachodnią i północną część Wrocławia, dostrzec można także górę Ślężę, a przy dobrej pogodzie Chełmiec i Śnieżkę. Następnie zwiedzanie Stadionu Piłkarskiego lub Centrum Historii Zajezdnia, w którym poznamy dzieje Wrocławia i Dolnego Śląska zwiedzając różne interaktywne wystawy. Po zwiedzaniu wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce zbiórki ok. godz. 19:00. Zakończenie wycieczki.

dowolny

405 PLN/os.

przy udziale 45 uczestników i wyjeździe ze Szczecina

Cena zawiera:

  • transport komfortowym autokarem
  • zakwaterowanie w hostelu (pokoje wieloosobowe, wspólne łazienki)
  • wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
  • opieka pilota
  • bezpłatny udział 3 opiekunów
  • ubezpieczenie NNW
  • podatek VAT

Cena nie zawiera:

  • bilety wstępu i lokalny przewodnik: 135 zł