Portugalia – Madera: Calheta Beach 4*

Dom Pedro2

OPIS HOTELU

POŁOŻENIE: na wschodnim wybrzeżu Madery, w miasteczku Machico, ok. 5 km od portu lotniczego, 22 km od stolicy wyspy

PLAŻA: przed hotelem znajduje się plaża kamienista, a obok (ok. 200 m dalej) – piaszczysta (usypana ze złotych piasków Sahary), leżaki i prasole są płatne. W pobliżu bary, sklepy, restauracje, przystanek autobusowy.

ATRAKCJE W HOTELU: Basen z wodą morską (zimą podgrzewany), taras słoneczny (bezpłatne leżaki), tenis stołowy, wielofunkcyjne boisko, siatkówka, badminton, kort tenisowy, okazjonalnie muzyka na żywo i zajęcia rekreacyjne. Odpłatnie: bilard, ośrodek nurkowy.

ALL INCLUSIVE: śniadania, obiady, kolacje, przekąski, lokalne napoje i alkohole serwowane do godz. 23.00

DODATKOWO: lobby z całodobową recepcją i bezpłatnym Wi-Fi, windy, restauracja z malowniczym widokiem na zatokę, piano bar, bar przy basenie, sala konferencyjna, pralnia, sklep, wypożyczalnia samochodów

przykładowe terminy i ceny:

13-20.01.2021 - 2575 zł/ os. w pok. 2-os. z widokiem na ogród/ wylot z Berlina
03-10.02.2021 - 2583 zł/os. w pok. 2-os. z widokiem na ogród/ wylot z Berlina
06-13.01.2021 - 2615 zł/os. w pok. 2-os.z widokiem na ogród/ wylot z Berlina

najlepsza cena

13-20.01.2021 - 2575 zł/ os. w pok. 2-os.

Cena zawiera:

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, prywatny transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę (kontakt telefoniczny), ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera:

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, bagażu rejestrowanego (w zależności od taryfy przelotu, weryfikacja po założeniu wstępnej rezerwacji). W miejscowościach Santa Cruz i Canico de Baixo klienci powyżej 18 roku życia zobowiązani są do oplacenia podatku turystycznego w wysokości: 5 EUR/pobyt. Podatek płatny jest podczas zakwaterowania.

odnośnik do strony hotelu: 

https://madeira.dompedro.com/pt/

Uwaga:

Rząd Autonomicznego Regionu Madery od 1 lipca br. wprowadził wymóg testów.Osoby przyjeżdżające na Maderę mają 2 opcje:
* Okazać służbom lotniskowym na Maderze negatywny wynik testu PT-PCR na COVID-19 wykonanego na własny koszt nie wcześniej niż 72 godz. przed wylotem ze swojego miejsca zamieszkania i podpisać specjalną deklarację.
* Poddać się testowi na COVID-19 na lotnisku po przylocie. Test jest wykonany na koszt Rządu Madery, a cała procedura wykonania testu nie powinna trwać dłużej niż 1h. Po wypełnieniu deklaracji, pasażer opuszcza lotnisko i udaje się do miejsca zakwaterowania i oczekuje tam na wynik testu, który zostanie przesłany na wskazany numer telefonu w czasie nie dłuższym niż 12h od pobrania testu.
Jeśli podróżujesz na Maderę, wypełnij i prześlij ten formularz online https://madeirasafe.com/#/login 24-48 godzin przed przyjazdem.
Porty na Maderze i Porto Santo pozostają zamknięteZe względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.