Paryż i zabawa w Disneylandzie

Ramowy plan:

Dzień I: Przejazd w kierunku Francji
Wyjazd z miejsca zbiórki w Szczecinie/Stargardzie o godz. 16:00. Nocny przejazd, na trasie krótkie postoje.  

Dzień II: Paryż 
Przyjazd do Paryża w godzinach porannych. Chwila przerwy a
następnie zwiedzanie miasta z przewodnikiem rozpoczniemy od
dzielnicy artystów na Wzgórzu Montmartre. Tam obejrzymy ponad stuletni kabaret Moulin Rouge, będziemy podziwiać bazylikę Sacré- Coeur oraz Place du Tertre; z tego miejsca rozciąga się widok na całe miasto. W programie także: Łuk Triumfalny, gmach Opery Garnier, Pałac Inwalidów. Następnie przespacerujemy się malowniczymi ogrodami Toulerie, przejdziemy na Trocadero, gdzie podziwiać będziemy symbol Paryża – wieżę Eiffla (dla chętnych wejście na wieże dodatkowo płatne). Krótka przerwa na Polach Marsowych. Obiadokolacja, przejazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg. (W tym dniu grupa porusza się metrem.)

Dzień III: Paryż
Po śniadaniu przejazd na dalsze zwiedzanie Paryża. Rozpoczniemy od Luwru(zwiedzanie indywidualne) kolejno przespacerujemy się po najstarszej części Paryża – wyspie La Cité, gdzie znajduje się słynna Katedra Notre-Dame i gotycka Święta Kaplica – Sainte Chapelle. Następnie zwiedzimy Dzielnicę Łacińską, a w niej jeden z najstarszych Uniwersytetów – Sorbonę, bulwar St. Michel, oraz Panteon. Po zwiedzaniu chwila przerwy, obiadokolacja i wieczorny rejs po Sekwanie. Następnie przejazd do hostelu, nocleg. (W tym dniu grupa porusza się metrem.)

Dzień IV: Disneyland
Śniadanie i wykwaterowanie, przejazd do Disneylandu, gdzie czeka na nas całodzienna zabawa w najsłynniejszym i najpiękniejszym parku rozrywki w Europie otwartym przez Walta Disneya. Park podzielony jest na 6 obszarów tematycznych gdzie w towarzystwie postaci z ulubionych bajek spędzisz niesamowity czas z całą rodziną. Po zakończonej zabawie, w godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną w kierunku Polski.  Na trasie krótkie postoje. 

Dzień V: Powrót 
Przyjazd do Szczecina w godzinach porannych. Zakończenie wycieczki. 

1625 zł

1-5.05.2024

W cenie: opieka pilota wraz z komentarzem, transport komfortowym autokarem, opłaty drogowe i parkingowe, 2 noclegi w hotelach o standardzie turystycznym na obrzeżach Paryża, wyżywienie: 2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja, ubezpieczenie NNW i KL, podatek VAT, obowiązkowa Opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy 

Dodatkowo płatne: rejs po Sekwanie, programowe bilety wstępu, taksa klimatyczna, lokalny przewodnik podczas zwiedzania Paryża.

Dziecko: 25 euro + 107 euro  bilet wstępu do Disneylandu (do 11 roku życia) 

Dorosły: 40 euro + 114 euro bilet wstępu do Disneylandu 

Płatne bezpośrednio do pilota w autokarze. 

UWAGA: 

Każdy z uczestników musi posiadać ważny dowód osobisty lub  paszport.
Kolejność odwiedzanych atrakcji może ulec zmianie.
Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów.