Malta / St. Paul’s Bay – Db San Antonio & Spa 4*

san antonio - Malta2

OPIS HOTELU

POŁOŻENIE: Hotel znajduje się w pobliżu zatoki Saint Paul Bay. Centrum miasta Bugibba, z licznymi sklepami oraz lokalami rozrywkowymi, restauracjami i barami, znajduje się około 400 m od hotelu. W pobliżu hotelu znajduje się transport publiczny. Lotnisko Valletta (MLA) jest oddalone o około 20 km.

PLAŻA: hotel położony jest około 100 metrów od piaszczystej plaży

ATRAKCJE W HOTELU: basen kryty i duży basen otwarty, zjeżdżalnia wodna,  taras do opalania, leżaki oraz parasole przeciwsłoneczne, jacuzzi. Na miejscu dostępny jest ponadto bar z przekąskami, aktywności rekreacyjne np.: boccia, siatkówka plażowa, koszykówka, minigolf i golf, aqua fitness, nurkowanie (dodatkowo płatne); dodatkowo: zabiegi spa, sauna, łaźnia parowa, łaźnia turecka, salon piękności i solarium, masaż.

ALL INCLUSIVE: Śniadanie, obiad i kolacja, z reguły w formie bufetu, oraz przekąski w ciągu dnia. Lokalne wyselekcjonowane napoje alkoholowe i bezalkoholowe w wybranych punktach (barach).  All inclusive dla klientów serwowane jest  w godzinach od ok. 11:00 – do ok. 23:00

 

przykładowE cenY:

30.08.-06.09.2021 - 3404 zł/os. w pokoju 2-os./ wylot z Berlina
03-10.09.2021 - 3299 zł/os. w pokoju 2-osobowym z balkonem/ wylot z Berlina
17-24.09.2021 - 3299 zł/os. w pokoju 2-osobowym z balkonem/ wylot z Berlina

odnośnik do strony hotelu: 

https://www.dbhotelsresorts.com/dbsanantonio

UWAGA: 

Z powodu wirusa koronowego w niektórych hotelach mogą obowiązywać ograniczenia wydajności i zamknięcia w obiektach hotelowych, np. Sauna, studio fitness, minikluby, kryte baseny, restauracje, catering (à la carte zamiast bufetu).

Od dnia 14 listopada polscy turyści muszą przed wyjazdem na Malta robić testy na obecność koronawirusa. Testy typu PCR muszą być wykonane w ciągu ostatnich 72 godzin przed przylotem na wyspę. Podróżni, którzy nie będą posiadać wyniku testu, mogą zostać poddani testowi (bezpłatnie) po przylocie na Maltę i skierowani na kwarantanne (proszę mieć na uwadze, że w tym przypadku klient działa na własne ryzyko, organizator nie ponosi odpowiedzialności, klienci zostaną skierowani do odpowiedniego budynku, w celu odbycia kwarantanny, rząd Maltański nie pokrywa kosztów za wyżywienie, klienci mogą zamawiać pożywienie pod specjalnym numerem). Linie lotnicze mogą żądać od klienta okazanie negatywnego testu.