Malta – Mellieha – Db Seabank Resort & Spa 4*

seabank-resort-spa-all_Easy-Resize.com

OPIS HOTELU

POŁOŻENIE I PLAŻA: znajduje się w Mellieha Bay po drugiej stronie ulicy od największej piaszczystej plaży na wyspie. Do miasta Mellieha są około 2 km. Lotnisko oddalone jest o około 25 km.

ATRAKCJE W HOTELU: kryty i otwarty basen, taras do opalania wraz z leżakami i parasolami przeciwsłonecznymi, jacuzzi, boccia, siatkówka plażowa, minigolf, strzelanie z łuku i jazda konna, rower, spływy kajakowe, narty wodne, windsurfing, jet ski, żeglowanie i nurkowanie, studio fitness, kręgle, aerobik, centrum Wellness z bogatą gamą zabiegów, program animacyjny, muzyka na żywo, miniklub i minidisco.

ALL INCLUSIVE: Śniadanie, obiad i kolacja, z reguły w formie bufetu, oraz przekąski w ciągu dnia. Lokalne wyselekcjonowane napoje alkoholowe i bezalkoholowe w wybranych punktach (barach).  All inclusive dla klientów serwowane jest  w godzinach od ok. 11:00 – do ok. 24:00

przykładowE cenY:

01-08.09.2021 - 4231 zł/os. w pokoju 2-osobowym z balkonem/ wylot z Berlina
04-11.09.2021 - 4231 zł/os. w pokoju 2-osobowym z balkonem/ wylot z Berlina
08-15.09.2021 - 4203 zł/os. w pokoju 2-osobowym z balkonem/ wylot z Berlina

odnośnik do strony hotelu: 

https://www.dbhotelsresorts.com/dbsanantonio

UWAGA: 

Z powodu wirusa koronowego w niektórych hotelach mogą obowiązywać ograniczenia wydajności i zamknięcia w obiektach hotelowych, np. Sauna, studio fitness, minikluby, kryte baseny, restauracje, catering (à la carte zamiast bufetu).

Od dnia 14 listopada polscy turyści muszą przed wyjazdem na Malta robić testy na obecność koronawirusa. Testy typu PCR muszą być wykonane w ciągu ostatnich 72 godzin przed przylotem na wyspę. Podróżni, którzy nie będą posiadać wyniku testu, mogą zostać poddani testowi (bezpłatnie) po przylocie na Maltę i skierowani na kwarantanne (proszę mieć na uwadze, że w tym przypadku klient działa na własne ryzyko, organizator nie ponosi odpowiedzialności, klienci zostaną skierowani do odpowiedniego budynku, w celu odbycia kwarantanny, rząd Maltański nie pokrywa kosztów za wyżywienie, klienci mogą zamawiać pożywienie pod specjalnym numerem). Linie lotnicze mogą żądać od klienta okazanie negatywnego testu.