Anglia: Londyn (autokar) – 5 dni

Lndyn

Ramowy plan wyjazdu

I dzień

Wyjazd z miejsca zbiórki o godz. 16:00. Nocny przejazd do Londynu.

II dzień

Przyjazd do Londynu. Zwiedzanie rozpoczniemy od Tower of London – średniowiecznej twierdzy, następnie słynny Tower Bridge – zwodzony most przez rzekę Tamizę, Katedra św. Pawła, z drugą co do wielkości kopułą na świecie. Następnie z zewnątrz zobaczymy budynek Royal Opera House w Covent Garden, dalej przejdziemy przez dzielnicę Soho znaną z klubów i kawiarenek. W trakcie spaceru dotrzemy do British Museum. zakończymy na Piccadilly Circus ze słynnym amorkiem. Po zwiedzaniu obiadokolacja, przejazd do hostelu,  zakwaterowanie, nocleg.

III dzień

Po śniadaniu przejazd metrem na dalsze zwiedzanie miasta. Na początek zobaczymy zmianę warty przy Pałacu Buckingham, oficjalnej rezydencji monarchów brytyjskich. Następnie przespacerujemy się po najstarszym królewskim parku św. Jakuba. Dalej zobaczymy Katedrę Westminster Abbey, miejsce koronacji królowej Elżbiety II. Kolejnym punktem będzie Parlament, zwany również Pałacem Westminsterskim oraz Big Ben, zegar umieszczony na 106 metrowej wieży Parlamentu. Na zakończenie zobaczymy Trafalgar Square z kolumną admirała Nelsona i National Gallery. Po zwiedzaniu obiadokolacja, powrót do hostelu, nocleg.

IV Dzień

Po śniadaniu przejazd metrem do Greenwich – południka zerowego. Następnie przejedziemy do Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds. Na zakończenie zobaczymy panoramę miasta z London Eye. Po zwiedzaniu  czas wolny, posiłek we własnym zakresie, wyjazd w drogę powrotną.

V dzień

Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach popołudniowych, zakończenie wycieczki.

dowolny

ok 995 PLN/os.

przy udziale 45 uczestników

Cena zawiera:

  • transport komfortowym autokarem
  • zakwaterowanie w hostelu (pokoje wieloosobowe, wspólne łazienki)
  • wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
  • opiekę pilota
  • bezpłatny udział 3 opiekunów
  • ubezpieczenie NNW i KL
  • podatek VAT

Dodatkowo płatne:

Bilety wstępu do odwiedzanych obiektów: ok. 100 £