Kategorie
Narty i snowboard

Andora – Pas de la Casa: Hotel Magic Pas 4*

Andora – Pas de la Casa: Hotel Magic Pas 4*

magicpas2

A COVID-19?

JEST BEZPIECZNIE: brak ograniczeń podczas pobytu w Andorze, nie ma obowiązku wykonywania testów PCR, ani kwarantanny. Należy zwrócić uwagę na zasady dotyczące kraju przez który się podróżuje.

COŚ O REGIONIE:

Andora to najnowocześniejszy ośrodek sportów zimowych w Pirenejach. Dwa ośrodki narciarskie najwyższej klasy Vallnord i Grandvalira to ok. 300 km tras zjazdowych. W większy ośrodku – Grandvalira – dostępnych jest 200 km tras, tereny do freeride’u oraz freestyle’u, tarasy soneczne, schroniska i szkółki. Natomiast dla bardziej zaawansowanych przygotowanych jest ok. 100 km tras o różnym poziomie trudności w ośrodku Vallnord.

Panują tu doskonałe warunki zarówno do jazdy na nartach, jak i snowboardu. Tereny narciarskie w Andorze gwarantują wyśmienite warunki dla początkujących i zaawansowanych, a także tereny do jazdy poza wyznaczonymi trasami.

Andora jest wręcz wymarzonym miejscem dla miłośników narciarstwa biegowego, nie brakuje tu bowiem malowniczych tras wokół terenów narciarskich Grau Roig oraz Pas de la Casa. Bardzo popularne są również wędrówki w rakietach śnieżnych, przejażdżki psim zaprzęgiem lub skuterem śnieżnym

Kraj ten jest również znany jako raj zakupów, ze względu na to, że Andora znajduje się w strefie bezcłowej i czerpie z tego wysokie dochody. 

OPIS HOTELU

POŁOŻENIE: Hotel Magic Pas położony jest w centrum miasta Pas de la Casa, w odległości zaledwie 100 metrów od stoków narciarskich w regionie ośrodka narciarskiego Grandvalira. 

ATRAKCJE W HOTELU: animacje dla dzieci, sala fitness, bilard, automaty do gier, centrum wellness: sauna, jacuzzi; oferta zewnętrza: skutery, wycieczki na rakietach śnieżnych.  

przykładowE cenY - zima 2021:

8 dni/7 noclegów: 11-18.01.2021 - 6683 zł/pobyt 2 osób z 2 posiłkami dziennie/ wylot z Warszawy
8 dni/7 noclegów: 18-25.01.2021 - 6737 zł/pobyt 2 osób z 2 posiłkami dziennie/ wylot z Warszawy