menu
Strona główna O firmie Opinie Referencje Galeria Partnerzy Kontakt

Paryż | 4 dni

Miejsce:Paryż - Francja
Termin:dowolny
Liczba dni:4
Środek transportu:samolot
Wyjazd z:Berlin - Poznań -Warszawa
Cena:1970,00

          Francuskie birety, malarstwo, crosainty, wino, żaby, wieża Eiffla, Moulin Rouge, miłość... Takie skojarzenia wiążą się zazwyczaj z Francją. Poczuj więc francuski klimat w kulturalnym centrum państwa, jego stolicy - Paryżu i stwórz swoje własne wyobrażenie na jego temat. Paryż to osnute magią uliczki, z których każda w zabytkowej scenerii kryje swoją niebywałą historię, bogate muzea oraz jasne fasady i mnogość fontann. Zakochaj się w Paryżu!


Ramowy program wycieczki:

Dzień I W drodze do Paryża

 Przylot do Paryża, transfer z lotniska do hotelu.

Dzień II Paryskie symbole

Rozpoczniemy zwiedzanie od centrum miasta. Zobaczymy Pałac Inwalidów, następnie Trocadero, gdzie podziwiać będziemy symbol Paryża - wieżę Eiffla. Wjedziemy na II piętro, skąd zobaczyć można dachy Paryża. Wieczorem obiadokolacja, przejazd metrem do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

Dzień III Królewski Wersal

Po śniadaniu zwiedzanie rozpoczniemy do Wersalu, kompleksu pałacowo – ogrodowego zbudowanego dla Ludwika XIV. Zobaczymy m.in. słynna „Salę Lustrzaną” oraz niepowtarzalne ogrody. Następnie przejedziemy pod gmach Opery Garnier. Kolejnym punktem będzie Muzeum d’Orsay, muzeum impresjonistów zlokalizowane w dawnym budynku dworca kolejowego. Przespacerujemy się malowniczymi ogrodami Touleries. Po zwiedzaniu obiadokolacja, powrót do hotelu późnym wieczorem na nocleg.

Dzień IV Nad brzegiem Sekwany

Po śniadaniu wykwaterowanie. Program dalszego zwiedzania rozpoczniemy od wyspy La Cité, gdzie znajduje się słynna Katedra Notre-Dame. Następnie zwiedzimy Dzielnicę Łacińską, a w niej jeden z najstarszych Uniwersytetów - Sorbonę, Pałac Luksemburski i ogrody, będący siedzibą Senatu Francji, ogrody, Panteon i Sainte Chapelle.  Następnie przejdziemy do Muzeum Luwru, gdzie zobaczymy legendarną Mona Lisę, Wenus z Milo czy Nike z Samotraki. Po zwiedzaniu przerwa, a następnie wyjazd na lotnisko i powrót do domu.

Każdy uczestnik musi posiadać paszport lub dowód osobisty!

Istnieje możliwość modyfikacji programu.

Cena:

1970 zł od osoby przy min. 20 uczestnikach

Cena zawiera:

  • opieka pilota - przewodnik
  • bilety lotnicze - bagaż podręczny
  • transfer lotnisko - hotel - lotnisko
  • 3 noclegi w hotelu klasy turystycznej na przedmieściach Paryża, pokoje 2 – osobowe z łazienką i TV
  • 2 śniadania kontynentalne i 2 obiadokolacje
  • ubezpieczenie NNW i KL
  • podatek VAT

Dodatkowo płatne:

Bilety wstępu, lokalny przewodnik w Paryżu, Wieża Eiffla, Luwr, komunikacja metrem: ok 100 EUR

Dodatkowy bagaż, w zależności od wybranej linii lotniczej: ok 150 PLN