menu
Strona główna O firmie Opinie Referencje Galeria Partnerzy Kontakt

Wrocław- 3 dni

Miejsce:Wrocław
Termin:dowolny
Liczba dni:3
Środek transportu:autokar
Wyjazd z:Szczecin
Cena:390 zł

 I Dzień

 
Wyjazd z miejsca zbiórki w Szczecinie o godz. 6:00. Przyjazd do Wrocławia. Przyjazd do Wrocławia. Na początek udamy się z przewodnikiem na spacer po Starym Rynku. Zobaczymy m.in. Ratusz z jego 66-metrową wieżą, fontannę zwaną Zdrojem, pręgierz, pomnik Fredry oraz kamienice Jaś i Małgosia. Następnie przejdziemy obok Hali Targowej, przez Most Piaskowy na Wyspę Piasek z gotyckim Kościołem Najświętszej Marii Panny i dalej przez Most Tumski z milionem kłódek zawieszonych na znak nierozerwalnej miłości, na Ostrów Tumski – najstarszą część Wrocławia, gdzie wśród zabytkowych budowli ujrzymy m.in. okazałą Katedrę św. Jana Chrzciciela – wizytówkę Wrocławia i Kościół św. Krzyża. Czas wolny. Po południu przejazd do hotelu, zakwaterowanie i obiadokolacja. Wieczorem przejazd na pokaz światło-dźwięk wrocławskiej fontanny. Powrót do hotelu i nocleg.
 
II Dzień
 
Po śniadaniu wybierzemy się do Panoramy Racławickiej. Z przewodnikiem przejdziemy przez historię wymalowaną na obrazie Jana Styka i Wojciecha Kossaka. Będziemy mieli okazję zobaczyć także Małą Rotundę, gdzie m.in. za pomocą makiety przedstawione są historyczne aspekty bitwy pod Racławicami. Jako kolejną atrakcję zwiedzimy Halę Stulecia z Iglicą i pergolą oraz Parki Japoński. Przejdziemy przez urokliwy, zaprojektowany przez japońskiego ogrodnika kompleks z wodnymi kaskadami, stawem z kolorowymi gatunkami ryb, pagodą, pół-okrągłym mostem i drzewkami bonsai. Czas wolny w okolicach rynku i przejazd do hotelu na obiadokolację. Wieczorne wyjście do teatru na spektakl wg obowiązującego repertuaru. Powrót do hotelu na nocleg.
 
III Dzień
 
Po śniadaniu i wykwaterowaniu udamy się do ZOO z Afrykanarium, a następnie do Ogrodu Botanicznego nazywanego oazą piękna i spokoju w sercu wielkiego miasta. Po zwiedzaniu odpoczynek i wyjazd w drogę powrotną. W drodze przerwa na obiad we własnym zakresie. Przyjazd na miejsce zbiórki w Szczecinie i zakończenie wycieczki ok. godz. 23:00
 
Istnieje możliwość modyfikacji programu.
Kolejność odwiedzanych obiektów może ulec zmianie.
 
Cena:
 
390 zł za osobę przy udziale min. 55 uczestników
395 zł za osobę przy udziale min. 50 uczestników
405 zł za osobę przy udziale min. 45 uczestników
415 zł za osobę przy udziale min. 40 uczestników
 
W cenie:
 
- transport komfortowym autokarem
- zakwaterowanie w hotelu (pokoje 2-3 osobowe z łazienkami)
- wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
- opiekę pilota
- zestaw audio-guide
- ubezpieczenie NNW
- opłaty drogowe i podatek VAT
 
Dodatkowo płatne:
 
Programowe bilety wstępu (oprócz spektaklu w teatrze) i lokalni przewodnicy: ok. 100 zł
Wybrany spektakl: ok. 25-60 zł
Ewentualny obiad w drodze powrotnej: ok. 20 zł
 
Kontakt: Małgorzata Pętkowska, tel. 516 003 666/ 91 421 06 63
e-mail: malgorzata.petkowska@anawatour.pl