menu
Strona główna O firmie Opinie Referencje Galeria Partnerzy Kontakt

Berlin oraz fascynujący świat kina Filmpark Babelsberg

Miejsce:Berlin
Termin:dowolny
Liczba dni:1
Środek transportu:autokar
Wyjazd z:Szczecin
Cena:od 84 zł

 Berlin oraz fascynujący świat kina – Filmpark Babelsberg

Poznaj fascynujący świat filmu i telewizji.

Jak powstaje film? Jakich sztuczek używa charakteryzator, a jakich kaskader? Dzięki unikalnemu połączeniu zabawy i wiedzy Park Filmowy Babelsberg zabiera widzów za kulisy niezwykłego świata filmu i telewizji. To tutaj m.in. swą światową karierę rozpoczynali Marlena Dietrich, filmowego fachu uczył się młody Alfred Hitchcock, Roman Polański kręcił obsypanego nagrodami „Pianistę”. Poznaj najstarsze, europejskie studio filmowe - miejsce pracy najsławniejszych gwiazd światowego kina.

Termin: maj 2016 r.

Ramowy program wycieczki:

Wyjazd z miejsca zbiórki w Szczecinie ok. godz. 8:00. Przyjazd do Poczdamu ok. godz. 11:00. Zwiedzanie rozpoczniemy od bajkowego kompleksu parkowo-pałacowego Sanssouci. Następnie przejazd do Parku filmowego Babelsberg, gdzie na gości czekają liczne atrakcje. W programie obejrzymy niezwykłe pokazy na żywo min. spektakularne show akcji, w którym kaskaderzy prezentują wybuchową mieszankę manewrów samochodowych, skoków, potyczek oraz efektów pirotechnicznych. Dowiemy się również, jak wyglądają kulisy powstawania kinowego przeboju „Trzej Muszkieterowie 3D”. Poczujemy także, prawdziwy dreszcz emocji podczas oglądania pasjonujących seansów w kinach akcji 3D i 4D. W Medialnym Miasteczku poznamy historię najstarszego, europejskiego studia filmowego oraz wszystko na temat nowych produkcji filmowych.

Dla młodzieży szkolnej ciekawą atrakcją jest możliwość uczestniczenia w warsztatach, w których mogą zapoznać się z pracą specjalistów od filmowego rzemiosła:

 - kulisy pracy charakteryzatora - sztuczna krew, pianka do modelowania, klej i puder. Jak powstają efekty charakteryzatorskie? Profesjonaliści pokażą, jak potrafią być pomysłowi,

W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną.

Cena:

84 zł za osobę przy udziale 45 uczestników pełnopłatnych

94 zł za osobę przy udziale 40 uczestników pełnopłatnych

149 zł za osobę przy udziale 25 uczestników pełnopłatnych

Cena zawiera:

  • opiekę pilota

  • transport komfortowym autokarem

  • ubezpieczenie NNW i KL

  • udział 4 opiekunów gratis

  • podatek VAT

Cena nie zawiera:

Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: ok 17 Euro/os.