menu
Strona główna O firmie Opinie Referencje Galeria Partnerzy Kontakt

LAZUROWE WYBRZEŻE I KRÓLEWSKIE MONTE CARLO

Miejsce:Lazurowe wybrzeże i Królewskie M
Termin:dowolny
Liczba dni:5
Środek transportu:autokar
Wyjazd z:Dowolne
Cena:0000000

Prowansalska kraina lawendy wypełniona zapachami i niekończącym się słońcem. Cannes, Nicea czy Monaco i Monte Carlo, to tylko część atrakcji, jakie oferuje Lazurowe Wybrzeże. Rozkoszuj się błękitem morza i egzotycznymi gatunkami roślin.

 
Ramowy program wycieczki:
 
Dzień I: Nicea
Wyjazd z miejsca zbiórki o godz. 4:00 i transfer na lotnisko. Odprawa i wylot o godz. 10:55 i przylot do Nicei o godz. 13:10. Po przylocie przejazd do hotelu w, zakwaterowanie, czas wolny, spacer po miasteczku. Ok. godz. 18 obiadokolacja. Nocleg.
 
Dzień II: Cannes
Po śniadaniu wyruszymy na wycieczkę do filmowego miasta Cannes, gdzie przespacerujemy się Aleją Gwiazd i z bliska obejrzymy Pałac Festiwalowy. Następnie wejdziemy na wzgórza okalające miasto, skąd rozciąga są przepiękna panorama wybrzeża z charakterystycznym portem i luksusowymi jachtami. Następnie przejazd do Antibes - spacer promenadą, dla chętnych zwiedzanie muzeum Picassa, spacer po rynku prowansalskim.Po południu powrót do hotelu, obiadokolacja ok. godz. 18. Nocleg.
 
Dzień III: Plażowanie
Po śniadaniu czas wolny na plażowanie, kąpiele wodne, spacery. W godzinach wieczornych obiadokolacja. Czas wolny, nocleg.
 
Dzień IV: Królewskie Monaco i atrakcje Monte Carlo
Po śniadaniu wycieczka do Monaco, poznamy luksusową dzielnicę Monte Carlo. Zobaczymy również zmianę warty przed Pałacem Książęcym i będziemy podziwiać niezwykłe okazy kolorowych ryb ? małych i dużych w Oceanarium. Po południu przejedziemy do Eze, gdzie spacerować będziemy tajemniczymi uliczkami miasta i alejami ogrodu botanicznego Jardin Exotic. Na zakończenie odwiedzimy fabrykę perfum Galimard FRAGONALD, gdzie chętni będą mogli kupić perfumy, mydełka czy inne wyjątkowe kosmetyki. Następnie przejazd na zwiedzanie Nicei, zobaczymy m. in. Zamkowe Wzgórza, Promenadę Anglików, Park Phoenix. Po zwiedzaniu wieczorem powrót do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja ok. godz. 19, czas wolny. Nocleg.
 
Dzień V: W drodze powrotnej
Po śniadaniu i wykwaterowaniu czas wolny. Wyjazd o godz. 14:00. Przejazd na lotnisko odprawa i wylot o godz. 17:00. Przylot do Berlina o godz. 19:00. Powrót do Kalisza ok. godz. 23:30. Zakończenie wycieczki.
 
Istnieje możliwość modyfikacji programu.
Kolejność odwiedzanych obiektów może ulec zmianie.
 
Uczestnik musi posiadać paszport lub dowód osobisty!
 
 
Cena:
zł od osoby przy 25 uczestnikach
zł od osoby przy 20 uczestnikach
 
Cena zawiera:
-     opieka pilota - przewodnika
-     przelot w dwie strony z bagażem podręcznym
-     transport podczas realizacji programu zwiedzania
-    zakwaterowanie w hotelu (pokoje 2-3 osobowe z łazienkami) La Residence w Juan les Pins
-     wyżywienie: śniadania i obiadokolacje/div>
-     ubezpieczenie NNW i KL
-     podatek VAT
 
Dodatkowo płatne:
Programowe bilety wstępu i lokalni przewodnicy: 40 EUR/os.