menu
Strona główna O firmie Opinie Referencje Galeria Partnerzy Kontakt

Kazimierz Dolny, Bieszczady, Lwów i Sandomierz

Miejsce:Kazimierz Dolny, Bieszczady, Lwó
Termin:dowolny
Liczba dni:5
Środek transportu:autokar
Wyjazd z:Szczecin
Cena:825,00
Kazimierz Dolny, Bieszczady, Lwów i Sandomierz

 

 

Ramowy program wycieczki:

Dzień I Kazimierz Dolny
 
Wyjazd z miejsca zbiórki ok. 5 rano. Przejazd do Kazimierza Dolnego. Zwiedzanie zabytkowego Starego Rynku z renesansowymi kamienicami, Małego Rynku, Zamku i Baszty, Kościoła Farnego. Na zakończenie panoramę miasta zobaczymy z Góry Trzech Krzyży. Po zwiedzaniu obiadokolacja i dalszy przejazd do Polańczyka, zakwaterowanie w ośrodku w późnych godzinach wieczornych, nocleg.
 
Dzień II Duża Pętla Bieszczadzka i Połonina Wetlińska
 Po śniadaniu wyjedziemy na wycieczkę fragmentem Dużej Pętli Bieszczadzkiej. Zwiedzimy miejscowości obfitujące w zabytki i atrakcje turystyczne: Ustrzyki Dolne – Równia – Hoszów – Czarna – Smolnik – Chmiel – Ustrzyki Górne – Baligród. Jedną z piękniejszych tras turystyczno – krajoznawczych wiodącą przez przełęcze i doliny, wioski z drewnianymi cerkwiami. Następnie przejedziemy do miejscowości Wetlina, gdzie udamy się na pieszą wycieczkę w góry na Połoninę Wetlińską do „Chatki Puchatka”, położonej na wysokości 1228 m n.p.m. Wieczorem wrócimy do ośrodka na obiadokolację, nocleg.
 
Dzień III Lwów
 
Po wczesnym śniadaniu i wykwaterowaniu przejedziemy do Lwowa. Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od Starego Miasta. Zobaczymy katedrę łacińską, kaplicę Boomów, pomnik Adama Mickiewicza, Rynek, komnaty Sobieskiego, katedrę ormiańską, Katedrę św. Jura, kościół dominikanów, arsenał królewski, cerkiew Wołoską, arsenał miejski, zespół kościelno-klasztorny Bernardynów, operę. Czas wolny w centrum miasta. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Nocleg.

Dzień IV Lwów
 
Po śniadaniu i wykwaterowaniu dalsze zwiedzanie Lwowa. Zobaczymy Wysoki Zamek oraz panoramę miasta z Kopca Unii Lubelskiej. Następnie przejedziemy na Cmentarz Łyczakowski, Cmentarz Orląt. W godzinach popołudniowych wyjazd do Horyńca Zdroju, zakwaterowanie w Centrum Rehabilitacji. Wieczorem wspólna uroczysta kolacja przy muzyce. Nocleg.
 
Dzień V Sandomierz
 
Po śniadaniu i wykwaterowaniu wyjazd w drogę powrotną. W trasie przerwa na krótkie zwiedzanie Sandomierza. Zobaczymy m. in. Stary Rynek z gotyckim Ratuszem, Bazylikę Katedralną, Bramę Opatowską, Kamienicę Oleśnickich. Po zwiedzaniu dalszy przejazd Na trasie przerwa na obiad. Przyjazd do miejsca zbiórki w późnych godzinach wieczornych ok. 23, zakończenie imprezy.
 
Istnieje możliwość modyfikacji programu.

Uczestnik musi posiadać paszport.
 
Cena:
 
825 zł od osoby przy 40 uczestnikach
 
865 zł od osoby przy 35 uczestnikach

Cena zawiera:
  • opieka pilota
  • transport komfortowym autokarem
  • opłaty parkingowe i drogowe
  • 4 noclegi w pokojach 2, 3 – osobowych z łazienkami, w tym 1 nocleg we Lwowie
  • wyżywienie: śniadania, obiadokolacje, 1 obiad w drodze powrotnej
  • biesiadna kolacja przy muzyce
  • lokalny przewodnik we Lwowie oraz przewodnik górski
  • ubezpieczenie NNW i KL
  • podatek VAT
 
Dodatkowo płatne:
 
Programowe bilety wstępu i lokalni przewodnicy ok. 100 zł.