menu
Strona główna O firmie Opinie Referencje Galeria Partnerzy Kontakt

Bieszczady

Miejsce:Bieszczady
Termin:dowolny
Liczba dni:4
Środek transportu:autokar
Wyjazd z:Szczecin
Cena:690,00

Zapraszamy do najbardziej znanych miejscowości Bieszczad. Poznaj góry porośnięte trawami, zwanymi połoninami. Przenieś się w czasie w skansenie w Sanoku i w zamku w Łańcucie.

 
Ramowy program wycieczki:

Dzień I
 
Wyjazd z miejsca zbiórki ok. 6 rano. Przejazd do Polańczyka, zakwaterowanie w ośrodku w godzinach popołudniowych, dla chętnych spacer po okolicy, nocleg.
 
Dzień II Duża Pętla Bieszczadzka
 
Po śniadaniu wyjedziemy na wycieczkę fragmentem Dużej Pętli Bieszczadzkiej. Zwiedzimy miejscowości obfitujące w zabytki i atrakcje turystyczne: Ustrzyki Dolne – Równia – Hoszów – Czarna – Smolnik – Chmiel – Ustrzyki Górne – Baligród. Jedną z piękniejszych tras turystyczno – krajoznawczych wiodącą przez przełęcze i doliny, wioski z drewnianymi cerkwiami. Przejedziemy do miejscowości Wetlina, gdzie udamy się na pieszą wycieczkę w góry na Połoninę Wetlińską do „Chatki Puchatka”, położonej na wysokości 1228 m n.p.m. Wieczorem wrócimy do ośrodka na obiadokolację, nocleg.

Dzień III Sanok, Lesko
 
Po śniadaniu przejazd do Sanoka. Zwiedzanie rozpoczniemy od spaceru po Starówce, gdzie zobaczymy Zamek, w którym mieści się Muzeum Historyczne z największą kolekcją ikon i pracami Zdzisława Beksińskiego, Cerkiew Świętej Trójcy, secesyjną willę rodziny Zaleskich, Kościół i klasztor oo. Franciszkanów, Ratusz Miejski, Dom Misjonarzy. Następnie przespacerujemy się do Parku Miejskiego, skąd z platformy widokowej rozciąga się panorama miasta. Dalej zwiedzimy Muzeum Budownictwa Ludowego, największy pod względem ilości obiektów skansen w Polsce. Po krótkiej przerwie przejedziemy do Leska, gdzie zwiedzimy gotycki kościół, dawną synagogę, kirkut, XVI-wieczny zamek Kmitów. Następnie przejedziemy do Centrum Kultury Ekumenicznej w Myczkowcach, gdzie zwiedzimy swoisty miniskansen ze zbiorem ponad 130 cerkwi i kościołów w skali 1 : 25.
W godzinach wieczornych powrót do ośrodka, obiadokolacja, czas wolny, nocleg.
 
Dzień IV Łańcut
 
Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejedziemy do Łańcuta, gdzie zwiedzimy zamek, jedną z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce, ze słynnymi wnętrzami mieszkalnymi i kolekcją pojazdów konnych. Przespacerujemy się po starym, malowniczym parku w stylu angielskim. Następnie wyruszymy w drogę powrotną. Na trasie przerwa na obiadokolację, dalszy przejazd. Przyjazd do miejsca zbiórki w godzinach nocnych ok. godz. 2, zakończenie imprezy.
 
 
Istnieje możliwość modyfikacji programu.
 
Cena:
 
690 zł od osoby przy min. 45 uczestnikach
 
725 zł od osoby przy min. 40 uczestnikach

Cena zawiera:
  • opiekę pilota - przewodnika
  • transport komfortowym autokarem
  • opłaty parkingowe i drogowe
  • 3 noclegi w pokojach 2-, 3 osobowych z łazienkami
  • wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje, obiad w drodze powrotnej
  • przewodnik górski
  • ubezpieczenie NNW
  • podatek VAT

Dodatkowo płatne:
 
Programowe bilety wstępu i lokalni przewodnicy ok. 70 zł.