menu
Strona główna O firmie Opinie Referencje Galeria Partnerzy Kontakt

Piękna Ukraina - od Lwowa do Kamieńca Podolskiego

Miejsce:Ukraina
Termin:dowolny
Liczba dni:6
Środek transportu:autokar
Wyjazd z:Szczecin
Cena:845,00

Ramowy program wycieczki:

Dzień I: Wyjazd
Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach popołudniowych ok. 17. Nocny przejazd na Ukrainę.
 
Dzień II: Żółkiew
Przyjazd do miejscowości Żółkiew w godzinach przedpołudniowych, gdzie zwiedzimy kolegiatę św. Wawrzyńca, cerkiew Bazylianów oraz przespacerujemy się po rynku. Następnie przejazd do Lwowa. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień III: Lwów
Po śniadaniu zwiedzimy Stare Miasto. Zobaczymy katedrę łacińską, kaplicę Boomów, pomnik Adama Mickiewicza, Rynek, komnaty Sobieskiego, katedrę ormiańską, Katedrę św. Jura, kościół dominikanów, arsenał królewski, cerkiew Wołoską, arsenał miejski, zespół kościelno-klasztorny Bernardynów, operę. Czas wolny w centrum miasta. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Nocleg.
Dzień IV: Buczacz i Kamieniec Podolski
Po śniadaniu przejazd w kierunku Kamieńca Podolskiego. Podczas podróży zatrzymamy się w miejscowości Buczacz, gdzie zobaczymy kościół Potockich oraz ratusz. Następnie w Skale Podolskiej zwiedzimy ruiny zamku. Po przyjeździe do Kamieńca zobaczymy m.in. Stare Miasto z ratuszem, rynkiem, katedrą św. Piotra i Pawła z tureckim Minaretem oraz zamek – Forteca. Wieczorem wrócimy do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień V: Lwów
Po śniadaniu i wykwaterowaniu dalsze zwiedzanie Lwowa. Zobaczymy Wysoki Zamek oraz panoramę miasta z Kopca Unii Lubelskiej. Następnie przejedziemy na Cmentarz Łyczakowski, Cmentarz Orląt. W godzinach przed południowych wyjazd do Horyńca Zdroju. Zakwaterowanie w Centrum Rehabilitacji. Wieczorem wspólna uroczysta biesiadna kolacja przy muzyce. Nocleg.
Dzień VI:
Po śniadaniu i wykwaterowaniu wyjazd w drogę powrotną. W trasie przerwa na zwiedzanie Kazimierza Dolnego. Zwiedzanie zabytkowego Starego Rynku z renesansowymi kamienicami, Małego Rynku, Zamku i Baszty, Kościoła Farnego. Po zwiedzaniu dalszy przejazd do miejsca zbiórki. W trasie przerwa na obiad. Przyjazd do miejsca zbiórki w późnych godzinach wieczornych ok. 24, zakończenie imprezy.
Istnieje możliwość modyfikacji programu.
Uczestnik musi posiadać paszport.
 
Cena:
 
845 zł od osoby przy 45 uczestnikach
985 zł od osoby przy 40 uczestnikach

 
Cena zawiera:
  • opieka pilota
  • transport komfortowym autokarem
  • 4 noclegi w pokojach 2,3 os. z pełnym węzłem sanitarnym w pokojach 2 – osobowych z łazienkami
  • wyżywienie: 4 śniadania, 3 obiadokolacje, obiad w drodze powrotnej
  • biesiadna kolacja przy muzyce
  • ubezpieczenie NNW, KL oraz bagaż
 
Dodatkowo płatne:
Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i lokalni przewodnicy 80 zł