menu
Strona główna O firmie Opinie Referencje Galeria Partnerzy Kontakt

Moc żnińskich atrakcji

Miejsce:Żnin, Biskupin, Gniezno
Termin:dowolny
Liczba dni:2
Środek transportu:autokar
Wyjazd z:Szczecin
Cena:189,00


Ramowy program wycieczki:

 
Dzień I
 
Wyjazd z miejsca zbiórki ok. godz. 6-7.00. Przyjazd do Żnina, skąd wyruszymy kolejką wąskotorową do Wenecji, gdzie znajduje się Muzeum Kolei Wąskotorowej – zwiedzimy to wyjątkowe miejsce, znajdujące się na czynnym dworcu kolejki ze stylową poczekalnią i kasą biletową. Następnie przejedziemy do Biskupina, by zwiedzić jeden z najbardziej znanych rezerwatów archeologicznych oraz weźmiemy udział w warsztatach z lepienia w glinie, tkactwie lub łucznictwie. Dalej przejedziemy do Rogowa, by w największym parku dinozaurów w Polsce – Zaurolandii, poznać historię ziemi i żyjących na niej niegdyś stworzeń. Chwila czasu wolnego na dziedzińcu.
Po zwiedzaniu przejedziemy do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja. Nocleg.
 
 
Dzień II
 
Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejedziemy Silverado City, gdzie czeka nas przygoda z Dzikim Zachodem m.in. napad na bank, pościgi, poszukiwanie złota. Następnie przejedziemy do Gniezna, gdzie będziemy poznawać historię w Muzeum Początków Państwa Polskiego. Przejedziemy do Katedry Gnieźnieńskiej, pamiętającej Zjazd Gnieźnieński w 1000 roku, aby podziwiać słynne Drzwi Gnieźnieńskie.
Po wizycie w Gnieźnie przejedziemy do Wielkopolskiego Parku Etnograficznego w Dziekanowicach, by zwiedzić stworzony tam skansen wsi wielkopolskiej. W godzinach popołudniowych wyruszymy w drogę powrotną do miejsca zbiórki. Zakończenie wycieczki.
 
 
Istnieje możliwość modyfikacji programu.
 
 
Cena:
 
189 zł od osoby przy 45 uczestnikach pełnopłatnych

199 zł od osoby przy 40 uczestnikach pełnopłatnych

215 zł od osoby przy 35 uczestnikach pełnopłatnych

229 zł od osoby przy 30 uczestnikach pełnopłatnych
 
 
Cena zawiera:
  • opiekę pilota
  • transport komfortowym autokarem 
  • ubezpieczenie NNW
  • 1 nocleg w schronisku lub ośrodku, w pokojach wieloosobowych
  • wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja
  • podatek VAT

Dodatkowo płatne:
 
Programowe bilety wstępu oraz przewodnicy w obiektach – Muzeum Kolei Wąskotorowej – 7 zł, Biskupin 7,50 zł, warsztaty 6 zł, Park Dinozaurów w Rogowie 12 zł, Silverado City 12 zł, Muzeum Początków Państwa Polskiego 6 zł, Katedra Gnieźnieńska 2 zł, Drzwi Gnieźnieńskie 3 zł, Wielkopolski Park Etnograficzny 5 zł.