menu
Strona główna O firmie Opinie Referencje Galeria Partnerzy Kontakt

Disneyland, Astérix i Francja w Miniaturze

Miejsce:Francja
Termin:dowolny
Liczba dni:5
Środek transportu:samolot
Wyjazd z:Berlin - Poznań -Warszawa
Cena:1814,00

Ramowy program wycieczki:

 

I DZIEŃ:
 
Przylot do Paryża. Na lotnisku oczekuje przedstawiciel biura LEKIER. W drodze z lotniska wycieczka Panorama Paryża z audioguide. Przejazd Drogą Napoleona przez Pola Elizejskie w kierunku Placu Zgody. Wielkie Bulwary, Kościół św. Magdaleny, Opera Garnier. Plac Vendome. Wyspa Cite z Katedrą Notre Dame. Praca przewodnika nie jest przewidziana. Zakwaterowanie. Nocleg.
 
II DZIEŃ:
 
Śniadanie. Transfer do parku Francja w Miniaturze; godzina do potwierdzenia na voucherze. Na powierzchni ok. 5 hektarów kształtem przypominającym Francję, eksponowane są takie mini obiekty jak: Wieża Eiffla, Luwr, Wersal i wiele innych. Atrakcje dla dzieci to między innymi: 9 m. zjeżdżalnia, karuzele, wieża obserwacyjna, ścianka wspinaczkowa. Transfer powrotny po 4 godzinach na przystań Bateaux Parisiens. Rejs po Sekwanie. Powrót do hotelu we własnym zakresie. Nocleg.
 
III DZIEŃ:
 
Śniadanie. Spotkanie w recepcji hotelu z przedstawicielem biura Lekier ok. 8 rano. Transfer do Parku Asterix. Samodzielny pobyt. Park składa się z 7 krain tematycznych oferujących różnorodne atrakcje. Asterix ma swój unikalny klimat. Choć wszystko tu działa na podobnych zasadach jak w innych parkach, to jednak ten jest jedynym w swoim rodzaju. Znajdziemy w nim Gallów, Greków, Rzymian a wszyscy ustylizowani na podobieństwo zabawnych bohaterów Asterixa i Obelixa. Informacje o pokazach, tresurach delfinów i okazjonalnych wystawach umieszczane są na tablicach informacyjnych tuż przy wejściu do parku. Ciepły posiłek na terenie parku zjeść można wyłącznie w godzinach 12-14. Transfer z parku do hotelu o godzinie 18:00. Nocleg. Praca przewodnika nie jest przewidziana.
 
IV DZIEŃ:
 
Śniadanie. Spotkanie w recepcji hotelu z przedstawicielem biura Lekier ok.8 rano. Transfer do Parku Disneyland. Samodzielny pobyt. Czekają na Państwa bohaterowie z filmów Disneya oraz atrakcje z pięciu różnorodnych krain. Pomysłodawcy Parków Disneya stworzyli świat dziecięcej fantazji. Dzieci, przemierzając pełne rekwizytów i koloru krainy: Adventureland, Fantasyland, Discoveryland i Frontierland, żywo uczestniczą w świecie swoich kreskowych bohaterów, Królewny Śnieżki, Myszki Miki i Kaczora Donalda. Radzimy zaopatrzyć się w bezpłatne bilety Fast-pass, które pobierane są w specjalnych bramkach przy najbardziej obleganych atrakcjach parku. Transfer z parku o godzinie 19:00 poza sezonem lub 21:00 w sezonie letnim. Nocleg. Praca przewodnika nie jest przewidziana.
 
V DZIEŃ:
 
Śniadanie. Spotkanie w recepcji hotelu na 3-4 godziny przed wylotem. Transfer na lotnisko. Wylot z Paryża.
 
Informacje Paryż z parkami rozrywki - 5 dni: • możliwość zamiany parku (2 razy Disney lub 2 razy Asterix). Parki Asterix i Francja w Miniaturze czynne są od kwietnia do końca sierpnia • Polecamy propozycje dodatkowych pakietów zwiedzania • możliwość zakupu biletów lotniczych po atrakcyjnych cenach
 
Cena:
 
1814 zł 
Cena została skalkulowana dla grupy 7 osób.
 
Cena obejmuje: 
 
• program turystyczny jak w ofercie
• 4 noclegi, 4 kontynentalne śniadania w hotelu wybranej kategorii
• 2 godzinna Panorama Paryża z audioguide
• transfer lotnisko-hotel-lotnisko (Orly, CDG, Beauvais)
• bilety na rejs po Sekwanie i do parku Francja w Miniaturze
• transfer hotel – Francja w Miniaturze – przystań Bateaux Parisiens
• jednodniowy bilet do Disneylandu + transfer hotel-Disneyland-hotel
• jednodniowy bilet do parku Asterix + transfer hotel-park Asterix-hotel
• ubezpieczenie – wariant podstawowy KL, NNW, BP-TU AXA
 
Dodatkowo płatne:
 
• posiłki poza śniadaniami
• biletywstępu do obiektów
• bilety miejscowej komunikacji
• fakultatywne wycieczki i lokalnych przewodników oraz własnych wydatków i napiwków
• biletu lotniczego do/z Paryża i ewentualnej różnicy w jego cenie. Koszt biletu lotniczego, zakupionego za pośrednictwem biura to orientacyjna kwota 1000 zł/osoba. Cena ostateczna, godziny przelotu i dostępność miejsc zawsze do potwierdzenia w momencie podpisywania umowy.
 
 Nie przegap okazji
Transfer do Berlina na lotnisko jest DARMOWY