menu
Strona główna O firmie Opinie Referencje Galeria Partnerzy Kontakt

Krajobrazy Szwajcarii

Miejsce:Szwajcaria
Termin:dowolny
Liczba dni:7
Środek transportu:autokar
Wyjazd z:Szczecin
Cena:1595,00

Ramowy program wycieczki:

DZIEŃ 1:
Po przekroczeniu granicy przejazd na nocleg w okolicy Altotting.
 
DZIEŃ 2:
ZURYCH Przejazd do Zurych malowniczego miasta z pięknymi kamienicami, pasażami i mnóstwem fontann Zurychu. Zwiedzanie. Przejazd na 2 noclegi w okolicy Lucerny. 
 
DZIEŃ 3:
LUCERNA - RAPPERSWIL Spacer po Starówce w Lucernie a potem przejazd do Rapperswil, gdzie planowane jest zwiedzanie wspaniałego Muzeum Polskiego założonego przez Władysława Platera w XIX w okresie zaborów. 
 
DZIEŃ 4:
BERNO - FRYBURG Krótkie zwiedzanie stolicy Szwajcarii Berna - w programie dom Alberta Einsteina, słynna wieża zegarowa Zeitglockenturm, Parlament Helwetycki. Krótki pobyt we Fryburgu Szwajcarskim: ratusz, drzewo Morat, katedra św. Mikołaja. 2 noclegi w Annecy po stronie francuskiej. 
 
DZIEŃ 5:
LOZANNA – MONTREAUX - GRUYERES Objazd Jeziora Genewskiego ze zwiedzaniem Lozanny: Fontanna Sprawiedliwości, Katedra z trzynastowieczną rozetą oraz Zamek Chillon upamiętnionego przez Byrona. Przejazd do regionu Gruyeres – zwiedzanie serowarni oraz fabryki czekolady, które bazują na mleku pochodzącym od krów żywiących się unikatową mieszanką roślin porastających łąki tego regionu gwarantujących wyjątkowy smak. 
 
DZIEŃ 6:
GENEWA Zwiedzanie Genewy siedziby wielu międzynarodowych instytucji. W programie: Plac du Bourg de Four - najstarszy w mieście, Katedra Św. Piotra, gdzie wygłaszał kazania Jan Kalwin, Pałac Narodów, najwyższa w świecie fontanna Jet d’Eau i sławnym zegar kwiatowy w Ogrodzie Angielskim. Czas wolny do indywidualnego wykorzystania. Nocny przejazd do Polski. 
 
DZIEŃ 7:
Powrót do Polski. Zakończenie imprezy.
 
UWAGA - KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE
 
 
 
Cena zawiera:
  • 5 noclegów w hotelach klasy turystycznej 2*/3* (ok. Altotting x1, ok. Lucerny x2, ok. Annecy x 2). Pokoje 2 i 3 os. z łazienkami.
  • Śniadania kontynentalne (5) obiadokolacje (5). 
  • Przejazd komfortowym autokarem 
  • Ubezpieczenie KL, NW 
 
Dodatkowo płatne:
  • Na wydatki programowe należy przygotować około 150 CHF
  • Wjazd kolejką na Jungfrau – około 120 CHF
  •  120 PLN za wyjazd ze Szczecina
  • gwarantowane miejsce w pokoju 1 osobowym 500.00 PLN/os.