menu
Strona główna O firmie Opinie Referencje Galeria Partnerzy Kontakt

Termy Maltańskie, Palmiarnia i rogale marcińskie - Poznaj Poznań | 2 dni

Miejsce:Poznań
Termin:dowolny
Liczba dni:2
Środek transportu:autokar
Wyjazd z:Szczecin
Cena:209,00

          Czy wiesz, o której godzinie pokazują się na wieży ratuszowej poznańskie koziołki? Jaka muzyka im akompaniuje? Jakie skarby mieszczą poznańskie muzea oraz jakie legendy kryje miasto? Daj się porwać zabawie na poznańskiej Malcie i zwiedź oddzielony widłami Warty i Cybiny, pełen zieleni Ostrów Tumski. Zobacz Stary Browar, 9 grudnia 2005 uznany za najlepsze centrum handlowe w Europie. Zwiedź stolicę Wielkopolski.

 

Ramowy program wycieczki:

 

I Dzień:

Wyjazd z miejsca zbiórki o godz. 7:00. Przyjazd do Puszczykowa. Odwiedzając Pracownię Literacką Arkadego Fiedlera, będziemy mogli przenieść się w egzotyczne rejony Amazonii czy Madagaskaru. Następnie przejedziemy do Poznania. Zwiedzanie stolicy Wielkopolski rozpoczniemy od Ostrowa Tumskiego z katedrą NMP, następnie przejedziemy na Stary Rynek – gdzie zobaczymy słynny ratusz z koziołkami, kościół Franciszkanów, kościół farny. Po południu odpoczniemy w najnowocześniejszym parku wodnym – Termach Maltańskich lub w Centrum Rekreacyjnym Malta Ski, gdzie każdy będzie mógł wybrać atrakcje dla siebie. W godzinach wieczornych przyjedziemy do schroniska młodzieżowego, obiadokolacja. Nocleg.

 

II Dzień:

Po śniadaniu i wykwaterowaniu przespacerujemy się w poznańskim ZOO, gdzie zobaczymy zwierzęta z niemal z każdego zakątka świata. Następnie wizyta w tropikalnej Palmiarni. Na zakończenie pobytu w Poznaniu chwila przerwy w centrum handlowych Stary Browar, charakteryzującym się ciekawą architekturą. Następnie przejazd do Kórnika. Zwiedzimy zamek w stylu angielskiego gotyku oraz park z arboretum, jednym z najbogatszych w Europie, w którym rośnie ponad 3 tys. gatunków i odmian drzew, krzewów.

Późnym popołudniem wyjedziemy w drogę powrotną do miejsca zbiórki. Zakończenie wycieczki.

 

Cena:

209 zł od osoby przy 45 uczestnikach pełnopłatnych

225 zł od osoby przy 40 uczestnikach pełnopłatnych

239 zł od osoby przy 35 uczestnikach pełnopłatnych

255 zł od osoby przy 30 uczestnikach pełnopłatnych

 

od 209 zł z Koszalina, od 199 zł Myśliborza, od  189 zł z Wałcza

 

Cena zawiera:

  • opiekę pilota

  • transport komfortowym autokarem

  • 1 nocleg w pokojach wieloosobowych (schronisko młodzieżowe)

  • wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja

  • ubezpieczenie NNW 

  • lokalnego przewodnika w Poznaniu

  • udział 3 opiekunów gratis

  • podatek VAT

 

Dodatkowo płatne:

bilety wstępu wraz z przewodnikami: Puszczykowo 9 zł, Termy Maltańskie 22 zł/2 godz., Malta Ski od 7 zł, Stare ZOO 3 zł, Palmiarnia 5 zł, Kórnik 9 zł.