menu
Strona główna O firmie Opinie Referencje Galeria Partnerzy Kontakt

Praga i Browar w Pilznie | 3 dni

Miejsce:Praga i Browar w Pilznie
Termin:dowolny
Liczba dni:3
Środek transportu:autokar
Wyjazd z:Szczecin
Cena:480,00

         Odwiedź stolicę Czech i odkryj wyjątkowe miejsca, które zachwycają turystów przybywających tłumnie do Pragi. Poznaj tajemnice czeskiego browaru i skosztuj smakowitych knedlików z tradycyjnym gulaszem. To tylko część atrakcji, które czekają na wyjeździe.

Ramowy program wycieczki:

Dzień I 

Wyjazd o godz. 6:00, przyjazd do Pragi po południu. Program rozpoczniemy od zwiedzania serca miasta: Hradczan, na których dumnie stoi Zamek Królewski, otoczony inspirującymi ogrodami, a także gotycka Katedra św. Wita oraz Bazylika św. Jerzego, Spacer po „Malej Stranie”,  Most Karola i Rynek Staromiejski, gdzie znajduje się Ratusz z zegarem „Orloy” oraz pomnik Jana Husa. Po zwiedzaniu obiadokolacja na Rynku, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

Dzień II

Po śniadaniu przejazd do Pilzna, zwiedzanie Starego Miasta i Muzeum Piwa. Po południu wrócimy do Pragi na jeden z największych placów Pragi Plac Wacława, dla chętnych możliwość zwiedzania Muzeum Figur Woskowych. Następnie przejedziemy na Rynek – obiadokolacja. Powrót do hotelu – krótki odpoczynek i po przerwie wyjazd na wieczorną atrakcję spektakl światło – dźwięk – Krizikova fontanna. Powrót do hotelu późnym wieczorem, nocleg.

Dzień III

Po śniadaniu wykwaterowanie i dalsza część zwiedzania Pragi: zobaczymy również Uniwersytet Karola oraz Teatr Czeskich Stanów. Następnie przejdziemy do Wyszehradu, gdzie zwiedzimy Kościół św. Piotra i Pawła oraz rotundę św. Marcina. Na zakończenie przerwa na Rynku. Po południu wyjazd w drogę powrotną, przyjazd w miejsce zbiórki późnym wieczorem ok. godz. 22.

Cena:

510 zł od osoby przy 45 uczestnikach

540 zł od osoby przy 40 uczestnikach

Cena zawiera:

  • opieka pilota
  • transport komfortowym autokarem
  • opłaty drogowe i parkingowe
  • 2 noclegi w hotelu w Pradze w pokojach 2 , 3 – osobowych z łazienkami
  • 2 śniadania, 2 obiadokolacje
  • ubezpieczenie NNW i KL
  • podatek VAT

Dodatkowo płatne:

Napoje do obiadokolacji.

Programowe bilety wstępu, lokalny przewodnik – 140 zł